Elektromechanik

Kujawski Truck Center Sp. z o.o. jako autoryzowany dealer marki Mercedes Benz w branży ciężarowej poszukuje kandydata na stanowisko: ELEKTROMECHANIK.

Wymagania:

• Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie związane z pracą w ASO będzie dodatkowym atutem)
• Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej
• Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość
• Obsługa programów do diagnostyki pojazdów ciężarowych i naczep
• Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, prawo jazdy kat. B.( kat. C. będzie dodatkowym atutem), dyspozycyjność.

Obowiązki:

• Realizacja zadań związanych z procesem naprawy i obsługi bieżącej pojazdów ciężarowych marki Mercedes-Benz
• Dbałość o wysoki standard pracy przekładający się na zadowolenie Klientów
• Doposażenia nowych samochodów
• Przygotowanie samochodu do wydania Klientowi
• Organizowanie oraz utrzymywanie w czystości stanowiska pracy, przy uwzględnieniu zasad racjonalnej organizacji pracy oraz przepisów bhp.

Oferujemy:

• Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Atrakcyjny system wynagradzania
• Zdobywanie kwalifikacji dzięki cyklicznym szkoleniom
• Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Partnerską atmosferę w środowisku pasjonatów motoryzacji.

KONIECZNY DOPISEK ELEKTROMECHANIK.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie na adres mailowy info@ktc.mercedes-benz.pl CV ze zdjęciem wraz z listem motywacyjnym z dołączoną klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).