Historia firmy.

Historia firmy.

Od początku naszej działalności do dziś.

Początek sprzedaży i serwisu pojazdów ciężarowych przez firmę przypada na rok 1989. Na początku działalności firma zajmowała się głównie świadczeniem usług transportowych i spedycyjnych, następnie sprzedażą, odkupem i wynajmem pojazdów. Kolejnym etapem rozwoju firmy były czynności związane z serwisowaniem pojazdów. Rok po roku nabieraliśmy doświadczenie, a z nim uznanie naszych klientów. Świadcząc usługi transportowe współpracowaliśmy ze wszystkimi obecnymi na naszym rynku importerami pojazdów ciężarowych. Eksploatowaliśmy pojazdy, serwisowaliśmy je i usuwaliśmy w nich szkody komunikacyjne.

Nasza znajomość zagadnień związanych z transportem, wiedza o pojęciach i umiejętność poruszania się po tym bardzo wymagającym rynku sprawiła, że zaczęliśmy stawiać sobie coraz to ambitniejsze cele. Jednym z nich było zdobycie autoryzacji na sprzedaż i serwis najmniej awaryjnej marki na świecie, marki która pod względem oferowanej technologii, dostępnej sieci serwisowej nie ma sobie równych. Rozpoczęliśmy starania o autoryzację Mercedes-Benz. Proces ten był bardzo żmudny i wymagający. Doceniono jednak nasz wysiłek i w 2011 roku uruchomiliśmy Autoryzowaną Stację Dealerską Mercedes-Benz.

Spełnienie jednego marzenia sprawiło, że pojawiły się kolejne cele i plany, dlatego firma rozwija się bardzo prężnie.

Dzisiaj możemy pochwalić się rozbudowanym i solidnym serwisem, blacharnią i lakiernią, magazynem części zamiennych, Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów, możliwością wykonywania kalibracji tachografów cyfrowych oraz profesjonalną myjnią samochodów ciężarowych. Nad pojazdami naszych klientów nieustannie czuwa elektromechanik-diagnosta, który o dowolnej porze dnia i nocy dojedzie do klienta pojazdem Serwisu 24H i sprawi, że awaria zostanie usunięta.

Zapraszamy do współpracy i tworzenia wspólnej historii.