Wydarzenia w firmie Kujawski Truck Center.

Wydarzenia.

Aktualne nowinki, wiadomości i eventy związane z marką Mercedes-Benz i Autoryzowaną Stacją Obsługi Kujawski Truck Center.

Kolejny test Fuel Due za nami i kolejny zadowoly użytkownik. Przeczytajcie co nasz klient pisze o spalaniu Actrosa.

To był niesamowity finał! Mimo tęgiego mrozu mnóstwo ludzi wielkiego serca przyszło wesprzeć Orkiestrę oraz przykleić swoje serduszko na naszego Actrosa.

3 grudnia 2015 roku po raz drugi mieliśmy przyjemność gościć w siedzibie Kujawski Truck Center naszych klientów na wspólnym śniadaniu oraz prezentacjach towarzyszących.

Mamy już pierwsze zdjęcia z pikniku rodzinnego Road Show 2015. Od lekkiego słońca po skrajne ulewy przetrwaliśmy 6 godzin w atmosferze dobrej zabawy i ogrzewanej hali serwisowej !
Jest nam niezmiernie miło że, pomimo chłodu jakim przywitał nas 6 września, zaproszeni goście nie zawiedli. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej fotorelacji.
Zachęcamy do śledzenia zdjęć na fanpage firmy:
www.facebook.pl/kujawskitruckcenter

Myjnia już otwarta.

Już od wielu lat staramy się sprostać Państwa potrzebom na jak najwyższym poziomie. Autoryzowana Stacja Obsługi Pojazdów marki Mercedes-Benz w której oferujemy m.in. kalibrację tachografów cyfrowych, serwis 24h, sprzedaż pojazdów, Okręgową Stację Kontroli Pojazdów, to wciąż nie wszystko na co nas stać. Jako wieloletni partner biznesowy pragniemy zaoferować Państwu nowo otwartą myjnię dla samochodów ciężarowych.

15 maja wystartował VIII zlot samochodów marki spod trójramiennej gwiazdy. Zaprzyjaźniony z firmą organizator p.Tomasz Niejadlik wpisał w program zlotu odwiedziny naszej stacji w Rogówku.
Roczniki aut były naprawdę zróźnicowane, od pięknych opływowych zabytów po niemniej atrakcyjne bardziej współczesne pojazdy. 
No co kochani ?! Bez gwiazdy nie ma jazdy !!

18 czerwca 2015 roku w siedzibie dealera Kujawski Truck Center odbyło się spotkanie biznesowe przy śniadaniu.
Wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniu gorąco dziękujemy za przybycie! Jednocześnie pragniemy poinformować że nie jest to ostatnia tego typu impreza, na śniadanie chcemy się umówić z Państwem już tej jesieni!

Targi i wystawy 2015.Firmę Kujawski Truck Center spotkacie Państwo również przy okazji rozmaitych targów i wystaw w województwie kujawsko-pomorskim. W tym roku braliśmy udział w targach AGRA 2015 w Rypinie - wystawa ciężkiego sprzętu rolniczego, zwierząt hodowlanych oraz maszyn rolniczych odbyła się przy okazji dożynek.Oczywiście na tym nie koniec, KTC wystawiło się także przy okazji imprezy "Wiosna w Gronowie", która odbyła się 16 maja w zaprzyjaźnionej szkole, której uczniowie odbywają u nas praktyki zawodowe. Oferując swoje usługi oraz przedstawiając możliwości przyuczenia do zawodu miło spędziliśmy czas w otoczeniu rozmaitych atrakcji i wiosennej aury.

Motoorkiestra

MotoOrkiestra to impreza organizowana z myślą o ludziach w których żyłach płynie odrobina wysokooktanej benzyny oraz lubią pomagać innym. 
Przy okazji przyjemnej zabawy postanowiliśmy pomóc i w organizacji tego eventu. 

WOŚP-ACTROS

Zagraliśmy po raz pierwszy w barwach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze Actrosy mogliście spotkać: na Rynku Staromiejskim w Toruniu oraz na parkingu Galerii Copernicus.