Mercedes-Benz

Off Road Show 2016

7 maja 2016 odbył się kolejny Piknik Rodzinny Kujawski Truck Center z cyklu corocznych imprez Mercedes-Benz. Tym razem jednak był on wyjątkowy, ponieważ bawiliśmy się w warunkach czysto Off Roadowych, czyli na kopalni kruszyw w Kamionkach Dużych.

Zaproszeni goście mieli okazję przetestować samochody budowlane marki Mercedes-Benz w warunkach ekstremalnych. Wyznaczone trasy do jazd testowych były zbliżone do rzeczywistych wyzwań stojących przed tego typu pojazdami. Z przyjemnością donosimy, że Mercedesy podołały tej próbie.

Nie zabrakło także atrakcji typowo piknikowych. Uczestnicy eventu mieli do wyboru przejażdżkę na quadach, warsztaty robienia pizzy, posilić się mogli przepysznymi daniami z grilla oraz zrelaksować przy największych przebojach śpiewanych przez utalentowane dziewczęta.

Dla dzieci z kolei przygotowane zostały zarówno świetnie wyposażone namioty z placami zabaw i gigantycznymi grami typu jenga czy twister, jak i malowanie buzi, eurobungee, bańki mydlane oraz basen z piłeczkami.

Pogoda dopisała, przez całą imprezę świeciło cudowne słońce i ani jedna chmurka nie zakłóciła wspaniałej zabawy. Dziękujemy serdecznie wszystkim przybyłym i zapraszamy do oglądania zdjęć.