Antoni Kujawski
Prezes
Tel.: +48 56 662 90 50
antoni.kujawski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Dawid Kujawski
Wiceprezes
Tel.: +48 56 662 90 50
dawid.kujawski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Robert Rygielski
Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: +48 662 90 58
Mobile:: +48 609 000 292
robert.rygielski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Oryginalne części, Samochody ciężarowe - Oryginalne części
Piotr Wilk
Szef Serwisu
Tel.: +48 56 662 90 64
Mobile:: +48 609 000 280
piotr.wilk@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Blacharnia i Lakiernia, Samochody ciężarowe - Serwis
Tomasz Wiwatowski
Specjalista ds. Kadr i Płac
Tel.: +48 56 662 07 15
Mobile:: +48 695 900 299
tomasz.wiwatowski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Dział Kadr
Sławomir Chojecki
Doradca Handlowy
Tel.: +48 56 662 90 55
Mobile:: +48 609 000 297
slawomir.chojecki@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Marcin Lewandowski
Aktywny Sprzedawca Usług Serwisowych
Tel.: +48 662 90 58
Mobile:: +48 609 000 294
marcin.lewandowski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części
Paweł Malinowski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 56 662 90 55
Mobile:: +48 609 000 276
pawel.malinowski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Rafał Włodarski
Doradca Handlowy
Tel.: +48 56 662 90 60
Mobile:: +48 609 000 209
usedtrucks@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody używane
Wojciech Dembek
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 56 662 90 53
Mobile:: +48 609 000 272
wojciech.dembek@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Krzysztof Janczuk
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 56 662 90 57
Mobile:: +48 609 000 282
krzysztof.janczuk@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Marek Lewandowski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 56 662 90 58
Mobile:: +48 609 000 291
marek.lewandowski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części
Marcin Malinowski
Dyrektor Oddziału
Tel.: +48 (56) 662 90 50
Mobile:: +48 609 000 285
marcin.malinowski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Kierownictwo
Roman Nowakowski
Diagnosta
Tel.: +48 56 662 07 05
Mobile:: +48 661 100 060
roman.nowakowski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Stacja Kontroli Pojazdów
Dawid Prowadzisz
Doradca Serwisowy w Blacharni
Tel.: +48 56 662 90 50
Mobile:: +48 609 000 287
dawid.prowadzisz@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Blacharnia i Lakiernia, Samochody ciężarowe - Serwis
Łukasz Wróblewski
Wydawca
Tel.: +48 56 662 90 55
Mobile:: +48 609 000 279
lukasz.wroblewski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Krzysztof Gołębiewski
Doradca Serwisowy
Tel.: +48 56 662 90 56
Mobile:: +48 609 000 281
krzysztof.golebiewski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Anna Hrynkiewicz-Sudnik
Administrator Sprzedaży
Tel.: +48 56 662 90 55
Mobile:: +48 609 000 275
anna.hrynkiewicz-sudnik@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Tomasz Mądraszewski
Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: +48 662 90 58
Mobile:: +48 609 000 293
tomasz.madraszewski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Oryginalne części
Kujawski Truck Center

Tel.: +48 56 662 90 50
info@ktc.mercedes-benz.pl
Dominik Woźniak
Doradca Handlowy
Tel.: +48 56 662 90 58
Mobile:: +48 609 000 278
dominik.wozniak@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Paulina Kowalewska
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 56 662 90 50
Mobile:: +48 609 000 289
paulina.kowalewska@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Roman Nowakowski
Technik Tachografów Cyfrowych
Tel.: +48 56 662 07 05
Mobile:: +48 661 100 060
roman.nowakowski@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Serwis
Ewa Wiciak-Madeła
Doradca Handlowy
Tel.: +48 56 662 90 55
Mobile:: +48 609 000 273
ewa.wiciak-madela@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Samochody ciężarowe - Samochody nowe
Agata Bugdalska
Pracownik Recepcji w Serwisie
Tel.: +48 56 662 90 50
Mobile:: +48 609 000 284
agata.bugdalska@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Serwis 24h
Diagnosta
Tel.: +48 609 000 288
info@ktc.mercedes-benz.pl
Osoba kontaktowa: Autobusy - Serwis, Samochody ciężarowe - Serwis
Finansowanie - Dział Handlowy

Tel.: +48 56 662 90 50
info@ktc.mercedes-benz.pl
Myjnia dla pojazdów ciężarowych

Tel.: +48 609 000 869
Mobile:: +48 609 000 869
info@ktc.mercedes-benz.pl